День Незалежності України

2019-08-24

Довгий шлях був пройдений українським народом до своєї незалежності — історичні вторгнення і війни, боротьба з панами і окупантами, довгі роки радянського режиму, який не бачив в Україні незалежну і повноправну державу.

У наші дні, коли День Незалежності набув справжнє значення і став правдивим святом для всіх патріотів України, благородні воїни знову захищають суверенітет і незалежність рідної землі, відстоюючи її територіальну цілісність і доводячи всьому світу свою незламність.

День Незалежності України — це горде національне свято, яке знаменує єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

День Незалежності — це данина поваги борцям за свободу, результат становлення прекрасної країни Україна, народженої в момент заснування великого Київської держави. Це наше національне свято, що дає кожному жителю країни впевненість в завтрашньому дні, вільне життя в демократичному і незалежному суспільстві, можливість ростити нове покоління в дусі традицій та поваги до предків.

На честь Дня Незалежності у школі було проведено заходи, у яких брали участь учні та вчителі:

  • урочисте підняття прапора на флагштоці біля школи(за участю учнів та педагогів школи);
  • фестиваль малюнку на асфальті «Я люблю Україну»;
  • флешмоб "Моя Україна"( 5 -7 класи);
  • виставку літератури, присвячену Дню незалежності, у шкільній бібліотеці.

ФОТО

Кiлькiсть переглядiв: 17

Коментарi