СТОРІНКА ДЛЯ БАТЬКІВ

Виховання любов’ю.

Виховання дитини – складний процес, у багатьох батьків виникають труднощі, коли вони не знають , як владнати велику кількість виховних проблем.

Класичний приклад про дисципліну.

Дуже часто батьки вважають , що дисципліна – це головний спосіб виховання. Але дисципліна – є тільки один з аспектів спілкування з дитиною. Для деяких батьків дисципліна стає самоціллю, і вони проявляють дуже мало любові, яка могла б принести дитині втіху. Більшість дітей невпевнені ,що їх люблять безумовно і незалежно від обставин. Нерідко батьки вважають , що вони природно передають свою любов дитині. Але це не так. Проблема полягає в тому , як показати дитині свою любов, привчаючи її до дисципліни. Батькам треба вчитися приймати дитину такою, яка вона є. Дитина з перших кроків життя знаходиться в атмосфері сімейних стосунків. Не можна забувати , що на формування дитини впливає не тільки сім’я, але й особливості темпераменту дитини. Вроджені риси характеру впливають на те, наскільки важко буде виховувати дитину. Батьківський вплив може поміняти вроджені риси характеру у гіршу або кращу сторони. Від доброзичливості оточуючих залежить фізичне й емоціональне здоров’я дитини, її вміння контактувати з іншими. Діти, яких поважають ,вчаться поважати інших. Любляча дитина знаходить радість у радості іншого. В одному з опитувань для дітей було запитання: «Уяви, що ти розбив улюблену вазу. Як би тебе покарали?». Відповіді були різні, але за ними можна визначити,наскільки гуманні міжособистісні стосунки в сім’ї. Дитина, яка не відчуває любові, своєю поведінкою намагається привернути до себе увагу, робить усе щоб її помітили, щоб до неї не були байдужими. Малюк демонструє біль або заперечує його, навіть якщо дуже боляче. Виникає недовіра , віддаленість від батьків.

Допомагає в налагодженні співробітництва організація сумісної діяльності в сім’ї.

У будь якій спільній діяльності, у спілкуванні треба виявляти почуття дружби, готовність прийняття любові. Проявляти такі почуття треба щиро. Діти інтуїтивно це відчувають.

Виховання любов’ю не означає вседозволеності, не терпить нешанобливого ставлення, але водночас є настільки мудрим, що дозволяє дітям робити помилки і вчитися на них. Дитина повинна знати не лише свої права у сім’ї, суспільстві, але й права батьків, інших людей.

Кiлькiсть переглядiв: 255

Коментарi

  • Hannah

    2013-09-08 21:57:35

    Do you have more great ariletcs like this one? http://opwulwzbu.com [url=http://bfuxxjnv.com]bfuxxjnv[/url] [link=http://kufvbqh.com]kufvbqh[/link]...

  • Jay

    2013-09-04 19:54:25

    IJWTS wow! Why can't I think of thigns like that?...

  • Satria

    2013-09-03 19:52:13

    I have exactly what info I want. Check, please. Wait, it's free? Awesmoe! http://ulbvepzig.com [url=http://htfwgopvwpw.com]htfwgopvwpw[/url] [link=http://lkgmvarizu.com]lkgmvarizu[/link]...

  • Yustri

    2013-09-03 01:09:17

    That's not just the best anrswe. It's the bestest answer!...

  • Mirve

    2013-09-02 05:08:56

    What a plsuraee to meet someone who thinks so clearly...